HOGWART SCHOOL

HOGWART SCHOOL GRA RPG W REALIACH HARREGO POTTERA! MARZYŁEŚ KIEDYŚ ABY ZOSTAĆ CZARODZIEJEM W ŚWIECIE MAGII ? MASZ TERAZ WIELKĄ OKAZJE NA SPEŁNIENIE TYCH MARZEŃ ;) DOŁĄCZ DO NAS I ZOSTAŃ SŁAWNYM CZARODZIEJEM ! :)


#1 2009-05-30 19:03:58

SoccerStone

Opiekun Domu\Gryffindor

Zarejestrowany: 2009-05-29
Posty: 26
Punktów :   

Kuchnia

Olbrzymia kuchnia położona jest nieco na uboczu, tuż pod Wielką Salą, i idealnie odpowiada jej rozmiarom. Stoi w niej pięć stołów, dokładnie takich samych, jak w sali na górze, w tym samym układzie. Znajduje się tam mnóstwo palenisk, lad, szafek i półek, a także najwięcej skrzatów domowych zgrupowanych w jednym miejscu – między stołami, paleniskami a szafkami kursuje ponad setka skrzatów, wszystkie jak jeden mąż odziane w „liberię” ze znakiem szkoły i szczęśliwe ze swojej pracy. Gdy tylko podejdziesz, cała chmara rzuci się ku Tobie, by zaproponować coś do picia czy jedzenia...


Imie: Soccer

Nazwisko:Stone

Wiek:18lat

Zamożność:Pochodze z prastarego i bogatego rodu Ston'ów. Mój ród jest jednym z najstarszych rodów jakie kiedykolwiek istniały.

Wygląd:Młody wysoki blondyn o niebieskich oczach. Szczupły zawsze noszący swój naszyjnik:).

Historia:SoccerStone urodził się 15 lipca w 1981 roku.
Jego rodzice byli w domu Grygindor, obydwoje zigineli 31 października 1981 roku.
Soccer po śmierci rodziców trafił pod opiekę swojego wujostwa.
Nie traktowali go oni zbytnio dobrze.Soccer mieszkał  u nich do siedemnastego roku życia.
Miał on też kuzyna, który od najmłotszych lat znencał się nad nim.
Cała rodzina mieszkała w Bukowej na ulicy Czarnej 4.
W roku 1991 Soccer dowiedział się ,że jest czarodziejem i trafił do szkoły magi i czarodziejstwa zwanej Hogwart.
Trafił do domu Gryfindor . Tam kształcił się aż został nauczycielem. Teraz wiedzie życie w dostatku.
Jest szanowanym nauczycielem i byłym uczniem.

Harakter: Jestem uparty, zawsze stawiam na swoim. Mam zawsze swoje zdanie, przy którym jestem do samego końca(nigdy nie zmieniam zdania)

Najmocniejsza dziedzina magii: Obrona przed czarną magią, zielarstwo

Przedmiot nauczania: Zielarstwo, Obchodzenie się z magicznymi zwierzętami

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutowojna.pun.pl www.automatyka.pun.pl www.forumrozrywkowe.pun.pl www.reallmadryt.pun.pl www.1ooproyt2.pun.pl